Wózek do przewozu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Sprawdź

0
8

Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś pielęgniarką lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może szukasz zwykłego wózka inwalidzkiego. Służymy pomocą abyś mógł zakupić sprzęt medyczny z którego będziesz zachwycony przez następne lata jego użytkowania. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy wpis i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek przemyśl jakie opcje powinien posiadać Twój nowy wózek?

Opcje wózka, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o stałej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Przemyśl czy nie lepszym modelem będzie wózek do transportu chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta opcja pozwala na wygodną pracę personelowi medycznemu ale stanowi też o dużej wygodzie dla pacjenta. Personel pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić pacjenta na wózku. Regulowana wysokość pozwala przeniesienie choregona wózek bez konieczności jego przenoszenia.Ważna wiedzą jest że na rynku można znaleźć wózki o stałej wysokości oraz o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o ręcznej regulacji wysokości wymagają użycia pewnej siły przez personel medyczny a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze kobiety. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt pod uwagę.

Wybierając wózek do transportu chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego nośność. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im wyższa nośność wózka – tym lepsza użytkowość wózka. Dlaczego?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z grubszych profili metalowych. Taki wózek z doświadczenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaufaj Euro-medical przy doborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę internetową. Główne kategorie produktów to: wózki do przewożenia chorych, wózki reanimacyjne, wózki anestezjologiczne, szafki przyłóżkowe, aparaty ktg, elektrokardiografy, puls oksymetry. Postaw na całkowitą lub odrębną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

Dodaj komentarz