Typy klimatyzatorów montowanych przez pracowników z firmy AKLIM

0
28

Rodzaje klimatyzatorów zakładanych przez pracowników z zakładu AKLIM to: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory podsufitowe, klimatyzatory kasetonowe, a także klimatyzatory kanałowe. Abstrahując od tego, na jaki rodzaj zdecydują się klienci, mają pewność, że montaż klimatyzacji do domu Lublin będzie zrobiony przez monterów, jacy będą znać się na tym doskonale. Klimatyzatory ścienne typu SPLIT składają się z dwóch oddzielnych jednostek, a więc jednostki wewnętrznej a także agregatu.

Część wewnętrzna montowana jest w klimatyzowanych pomieszczeniach. Takie urządzenie doskonale sprawdza się w niedużych pomieszczeniach, a więc w domach, mieszkaniach i w niewielkich biurach. Klimatyzatory SPLIT mogą występować w wersji schładzająco. Klimatyzatory podsufitowe mają podobny sposób zakładania, aczkolwiek mogą być ułożone poziomo pod sufitem.

Taki rodzaj wprowadzi do pomieszczenia świeże powietrze, rozprowadzone tuż pod powierzchnią sufitu. Taki montaż klimatyzacji Lublin zaliczany jest też do w mniejszym stopniu inwazyjnych. Klimatyzatory kasetonowe montowane są w sufitach podwieszanych. Dlatego wymagają przestrzeni pomiędzy sufitem a stropem. Często wynosi ona od czterdziestu do pięćdziesięciu centymetrów. Ten typ sprawdzi się w większych sklepach, restauracjach albo aulach w jakich przeprowadzane są konferencje. Czterokierunkowy nawiew powietrza sprawia, że jego dystrybucja jest równomierna, a nawiew wywołuje komfort oraz sprawi przyjemność osobom które znajdują się w określonych pokojach.

Klimatyzatory kanałowe sprawdzą się w obiektach, w jakich można znaleźć sporo pomieszczeń. Są to: biura, restauracje czy hotele. Jest to typ urządzeń produktywnych, rozprowadzających powietrze kanałami zabudowanymi do kilku pokoi. Jednostka centralna zamontowana jest poza pomieszczeniami chłodzonymi, a ochładzane powietrze doprowadzane jest kanałami o średnicy wynoszącej około sto pięćdziesiąt mm. Zaletą takich klimatyzatorów jest to, że mogą zostać schowane w niewidocznym miejscu.

Dodaj komentarz